Mart Ayı Burs Çekilişi

Mart Ayı Burs Çekilişi

LOFT ENERJİ A.Ş EĞİTİM BURSU KAMPANYASI KURALLARI -

 1. Mart ayı  itibariyle 5 öğrenciye 250 şer TL burs verilecektir. Burs sayısı katılımcı sayısı artışı ile birlikte artabilir. 
 2. Kazanılan burslar 15 iş günü içerisinde web sitesinde doldurulan formda belirttiğiniz bilgiler ile sizinle iletişime geçilerek verdiğiniz hesaba yatırılacaktır.
 3. Verilen burs bir aylık olup her ay yeniden çekiliş yapılacak ve bununla ilgili bilgiler sosyal medya hesaplarımız ve web sayfamız üzerinden tekrar yayınlanacaktır.
 4. Sadece aktif öğrenciler bu kampanyaya katılabilir. Mezun olmuş öğrenciler kampanyaya katılmış ve kazanmış olsalar dahi burs alamazlar. Kazananlardan öğrenci belgesi istenecektir.
 5. Çekiliş ile burs çıkan kişi yada kişiler belirtilen şartları sağlamadığı takdirde haklarını kaybedecek olup, yedekten seçilen kişilere hak geçişi olacaktır.
 6. Her bir katılımcı Loft Enerji Instagram hesabını takip edip,burs için paylaşılan gönderinin altına üç (3) arkadaşını etiketleyecek ve web sayfamızdaki eğitime destek projesi bölümünden  "burs formunu" doldurmak zorundadır. 
 7. Etiketlenen kişi sayısı kadar çekiliş hakkı kazanılacaktır.
 8. Burs gönderisi altına etiketleme yaparken etiketleme yaptığınız kişi ünlü birisi ya da bir kurum sayfası olamaz. Kampanyada yapacağınız etiket gerçek kişilerden oluşmalıdır. Çekiliş yaparken kazananların yaptığı yorum da çekiliş programı tarafından gösterilmektedir. Burs kazanan talihlinin yaptığı yorum ünlü biri kişi ve kurumun adı şeklinde çıkmış ise kampanya kurallarına aykırı hareketten burs alamaz ve yedek tahliye hak geçişi olacaktır.
 9. Daha önce Burs kazanan talihliler tekrar  burs kampanyasına katılmayacaktır. Kampanyaya katılmış ve kazanmış olsalar dahi burs alamazlar ve bu durumda yedek talihlilere hak geçişi olacaktır.
 10. Yapılan yorumlarda saygısız davranışlarda bulunanlar kampanyaya katılamayacağı gibi hakkında gerekli yasal işlemlere başvurulacaktır.
 11. Yorumlarda yazdığınız tavsiye ve şikayetler bir sonraki ayın kampanyasında değerlendirilecektir.
 12. Bu kampanyadan kaynaklı oluşabilecek tüm gelirler burs sayı ve miktarının arttırılması yöntemi ile kampanyaya aktarılacaktır.
 13. Çekilişler her ay belirlenen tarih ve saatte Instagram hesabından canlı yayında yapılacaktır.
 14. Her çekilişte bir kişiye yalnızca bir kere burs çıkabilir. Çekiliş sonucunda aynı kişinin adı birden fazla çıkması durumunda sadece bir kere burs alabilir.
 15. Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, LOFT ENERJİ A.Ş bu kişilere kampanyaya katılım haklarını iptal etme veya kampanya sonucunda kazanmış oldukları hakları iptal etme dahil her türlü hakkını saklı tutar.
 16. Kampanyaya katılıp formu dolduran herkes bu şartları kabul ettiğini beyan etmiş  sayılır.
 17. LOFT ENERJİ A.Ş her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Mart Ayı burs başvuru formunu doldurmak için tıklayınız.

Çekiliş Hakkında Bilgilere ve Sonuçlarına  web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız  üzerinden ulaşabilirsiniz.

 www.loftenerji.com.tr

https://www.instagram.com/loftenerji/

https://www.facebook.com/loftenerji/