Yıldırımdan Korunma Sistemleri Fiyatları

19.10.2020

Yıldırımdan Korunma Sistemleri Fiyatları

Yıldırımdan korunma sistemleri ile ilgili genellikle kişiler bilgi sahibi değildir. Bu sistemler günlük hayatımızda alışverişlerimizin bir parçası olmadığı için, kişiler fikir sahibi olmak için genellikle internetten araştırma yapar. Tam da bu noktada Loft Enerji A.Ş. ailesi olarak, sizlerin yanınızda olup, konu ile ilgili tüm bilgilendirmeyi sizlere yapmaya hazırız. Sizlere bir telefon kadar uzak olduğumuzu bilmenizi isteriz. Montaj aşamasından malzeme teminine kadar her konuda size destek olabiliriz.

Paratoner Nedir?

Yıldırımdan korunma sistemlerinden olan paratoner, bir diğer adıyla yıldırımsavar olarak bilinen sistemdir. Bu sistemler yıldırım düştüğü zaman, yıldırımı tutarak toprağa iletirler.

İki bulut etkileşime girdiğinde aralarında elektron boşalması olur. Bu durum şimşekleri oluşturur. Sonrasında yeryüzüne düşen yıldırımlar can ve mal kayıplarına sebep olabilir. Bunun önüne geçmek için yıldırımdan korunma sistemleri kullanılır. Yıldırımdan korunmak için, yapıların gökyüzüne en yakın olan yerlerine, paratoner adı verilen yıldırımdan korunma sistemi monte edilir. Paratoner gelen yıldırımı toprağa iletir ve can ve mal kaybının önüne geçer.

Firma olarak tecrübeli kadromuz ile işinizi büyük bir titizlik ile gerçekleştiriyoruz. Firmamız Ankara merkezlidir.

Yıldırımdan korunma sistemleri ile ilgili, paratoner ile ilgili merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz:

Adres: İvedik Osb Mahallesi 1398 Sokak Loft Plaza No: 3 Yenimahalle – ANKARA

E-Posta: bilgi@loftenerji.com.tr

Telefon: 0312 394 07 40

 

 

Etiketler