Topraklama Ölçüm

03.01.2020

Topraklama Ölçüm

Loft Enerji A.Ş. Ankara sınırlarında ve çevre illerde tüm yapıların (fabrika, bina, apartman, site, okul, hastane, camii vb.) elektrik taahhüt işlerini yaptığı gibi bu yapılara, paratoner uygulamakta ve topraklama ölçüm işlerini yapmaktadır. Yasal bir zorunluluk olan topraklama ölçümü yapılmaması durumunda cezai yaptırımları olabilmektedir.

Elektrik Mühendisleri Odası tarafından belgelendirilen mühendislerce topraklama raporu Loft Enerji A.Ş.'nin tarafından yapılmakta olup belgeleriniz tam ve eksizlik olarak tarafınıza teslim edilmektedir. EMO tarafından belgelendirilmeyen veya belgesi elinden alınan mühendislerce bu işlemin yaptırılmaması önem arz etmektedir.

Yasal prosedürlerin haricinde tabi ki doğru yapılan topraklama ölçümü canınızı ve malınızı, iş ve işçi sağlığınızı korur. Topraklama hayat kurtaran önemli bir uygulamadır. Belirli periyodlarda topraklama ölçümü yaptırmak canınızı ve malınızı korur. Sizde hayatınızı ve malınızı riske atmayın topraklama ölçüm işleriniz için Loft Enerji'yi arayın.

Etiketler