Paratoner Kurulumu ve Maliyeti

07.12.2020

Paratoner Kurulumu ve Maliyeti

Paratoner, can ve mal kayıplarının önüne geçen çok önemli bir sistemdir. Bu sistemin hayatiliği olduğu için, arz talep durumu da çoktur. Bu yüzden paratonerin maliyetleri ve kurulumu işlemleri merak edilir.Paratoner kurulumu yaptırmak istiyorsanız, fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güncel paratoner fiyatlarını bizden öğrenebilir ve işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Paratoner Hakkında:

Paratoner, diğer adıyla yıldırımsavar, çok hayati bir araçtır, havadaki elektrik yükünü toprağa aktarmak ana amacıdır. Basit bir tanımla, yaşadığımız alanlardan daha yüksekte bulunan paratonerler, yıldırım düşmesi durumundan bizleri korur.

İki bulutun sürtüşmesi, çarpışması ve kendi aralarında etkileşimi geçmesi sonucunda şimşek oluşur. Oluşan bu elektrik yükü yeryüzüne düşebilir. Düştüğü yerdeki canlılara büyük zararlar verebilir, can ve mal kaybının önüne geçebilmek için, yıldırımsavar kullanılır.

Benjamin Franklin, birçok yeni buluşa imza attı. Bunların içerisinde yıldırımsavar yani paratoner, çok hayati bir öneme sahip.

Paratonerler, birçok yapıda kullanılır, can ve mal güvenliği noktasında büyük bir öneme sahiptir.

Paratoner kurulumu ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için, bizleri arayabilirsiniz.

Güvenilir ve köklü bir firma olan LOFT Enerji A.Ş. olarak, tecrübemiz ve uzman kadromuz ile sizlerin yanınızdayız.

İletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Loft Enerji A.Ş. İletişim Bilgileri:

Adres: İvedik Osb Mahallesi 1398 Sokak Loft Plaza No: 3 Yenimahalle – ANKARA

E-Posta: bilgi@loftenerji.com.tr

Telefon: 0312 394 07 40

 

 

Etiketler