Loft Enerji

15.10.2019

Şirket bünyesinde çalıştığımız personellerimizle birlikte Ankara ve çevre ilçelerinde bulunan tüm bölgelerde topraklama çalışmasını profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Loft enerji bünyesi içerisinde bulunan arkadaşlarımızın tamamı her sene yurtdışında düzenlenen sempozyumlarda eğitimlerini alarak gelişen topraklama metotlarıyla Ankara ve çevresi ilçelerdeki müşterilerinin hizmetine sunuyorlar. Topraklama doğrudan insan sağlığını ve insan can güvenliğini etkileyen önemli bir faktördür. Binalarda oluşabilecek elektrik kaçağı veya yıldırım düşmesi gibi durumlarda ortaya çıkacak olumsuz durumları engellemek adına son derece önemli bir çalışma olduğu için firmamız bu bilinçle çalışmakta olan bir yapı içerisindedir.

Loft enerji Ankara ve çevre ilçelerinde paratoner montajı, topraklama, topraklama sistemi bakımları gibi çok sayıda alanda müşterilerine hizmet sunmaktadır. Şirket bünyemizde çalıştırdığımız arkadaşlarımızın tamamı topraklama yeterlilik belgesine sahip ve bu sektörde uzun yıllardır tecrübe sahibi olmuş kişilerden oluşmaktadır. Müşterilerimizin yaşadıkları bölgeler içerisinde elektrik tesisatından kaynaklı herhangi bir negatif durumda karşılaşmaması adına oldukça hassas bir şekilde çalışmakta ve topraklama sistemlerinin en doğru şekilde yapıldığından emin olmaya çalışıyoruz.

Topraklama yapıldıktan sonra müşterilerin topraklama sistemlerini belirli periyotlar içerisinde bakımlarını gerçekleştirmek adına hassas bir çalışma içerisinde olmaktayız. Ankara ve çevre ilçelerde yaşayan müşterilerimizin topraklama hakkında akla takılan soruların cevaplarını bulabilmesi ve topraklama için randevu alabilmeleri adına telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz

Etiketler:

Etiketler