Enerji Nakil Hatlarının Yer Altına Alınması

10.09.2020

Enerji Nakil Hatlarının Yer Altına Alınması

Ankara merkezli LOFT Enerji A.Ş. olarak, enerji nakil hatlarının yer altına alınması işini, büyük bir titizlik ve geçmişten gelen tecrübemiz ile gerçekleştiriyoruz. Bu konu ile ilgili olarak bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

İnternette arama motorlarına enerji nakil hatlarının yer altına alınması yazarsanız, ülkemizde birçok yerde enerji nakil hatlarının yer altına alınma çalışmalarının devam ettiğini görürsünüz. Elektrik sistemleri çevreye zarar vermeden, mantıklı bir şekilde dağıtımı yapılması gereken sistemlerdir.

LOFT Enerji A.Ş. olarak, daha önce belirttiğimiz gibi konu ile ilgili olarak bizden bilgi alabilirsiniz.

Elektrik nakil hattı, elektrik santralinde kontrollü ve planlı olarak elde edilmiş elektrik enerjisinin, santrallerden dağıtım hatlarına iletilmesini sağlayan hatlara verilen isimdir. Elektriğin üretildiği tesislerde, elektriğin tüketildiği bölgelerde bulunan transformatör istasyonları ve son kullanıcı arasında iletimi sağlayan sistemlere elektrik nakil hattı denilir.

Enerji nakil hatları döşenirken, güzerhah, coğrafik durum, arazi durumu, hattın işletme kolaylığı, gerilim düşümü hesabı, kapasite ve taşıma gücü gibi hususlar incelenir. Elektrik hattının güvenli bir şekilde yapımı ve elektriğin minimum kayıplarla iletilmesi çok önemlidir.

İletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilir ve konu ile ilgili olarak aklınıza takılan soruları sorup, bu iş için bizden destek alabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz:

Adres: İvedik Osb Mahallesi 1398 Sokak Loft Plaza No: 3 Yenimahalle – ANKARA

E-Posta: bilgi@loftenerji.com.tr

Telefon: 0312 394 07 40

 

Etiketler