Doğalgaz Topraklaması Çok Önemli

24.04.2020

Doğalgaz Topraklaması Çok Önemli

Doğalgaz tesisatları, bazı durumlardan dolayı, tehlike oluşturabilirler. Statik elektrik yükü nedeni ile doğalgaz tesisatlarında maddi hasar meydana gelebilir. Bu riski ortadan kaldırmak çok önemlidir. LOFT Enerji ailesi olarak, yıllardır var olan tecrübemiz ile sizlere en doğru hizmeti verebilmek için yanınızdayız.

Uygun Şekilde Topraklama:

Yazımızın girişinde, doğalgaz topraklama işleminin öneminde, önem verilmezse neler olabileceğinden bahsetmiştik. Uygun bir şekilde topraklama işlemi yapılması, sistemin uygunluğunun kontrol edilmiş olması hayati önem taşımaktadır.

Topraklama İşlemi Uygun Olmazsa:

Topraklama işlemi uygun olarak yapılmazsa, uygunsuzluk tespiti sonucu, aldığınız doğalgaz hizmeti, sorun çözülene kadar kesilir.

Zamanla Sistemde Meydana Gelen Bozulma:

Doğalgaz topraklama sistemi, zamanla meydana gelen durumlardan dolayı aşınmaya uğrayabilir, bozulmalar olabilir. Tüm bu ihtimalleri değerlendirerek, tesisatın kontrol edilmesi gerekir. Hatlarda bir sorun tespit edilirse, yenileme çalışması yapılır. Bu konu ile ilgili olarak yine detaylı bilgi için, firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıda size vereceğimiz link aracılığı ile Ankara’da Topraklama Yetkilendirme Belgesine sahip SMM Üyelerin listesini görebilirsiniz.

EMO Ankara Şubesi kayıtlarına göre Doğalgaz Topraklama hizmeti veren Topraklama Yetkilendirme Belgesine sahip SMM Üyelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

http://www.emo.org.tr/genel/bizden_detay.php?kod=128779&sube=14

NOT: Makalenin yazıldığı tarih itibari ile geçerlidir. Daha sonrasında linkteki bazı firmalar çıkarılmış ya da yeni firmalar listeye eklenmiş olabilir.

 LOFT Enerji A.Ş. olarak, sizlere doğru hizmeti sağlayıp, can ve mal güvenliğinizi önemsediğimizi bilmenizi istiyoruz. Bugüne kadar yaptığımız işlerde, referanslarımızın bizlerden duyduğu memnuniyet, her zaman bizlerin gururu olmuştur. Sizde firmamızın kalitesi ile tanışmak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz:

Adres: İvedik Osb Mahallesi 1398 Sokak Loft Plaza No: 3 Yenimahalle – ANKARA

E-Mail: bilgi@loftenerji.com.tr

Telefon: 0312 394 07 40

Etiketler