Doğalgaz Tesisatı Hakkında

08.11.2020

     Doğalgaz tesisatları ile ilgili sizlere bilgi vermek istedik. Doğalgaz çıkarıldığı yerden alınır ve evlerde, ofislerde bizlere kadar iletilir. Tabi bu aralıkta çok sayıda işlemden geçer. Doğalgazın bizlere ulaşması için, birçok boru ve bazı parçalar gerekir. İşte bu doğalgaz tesisatıdır. Doğalgaz tesisatı uygulanırken, birçok parametre göz önünde bulundurulur. Tesisatta hesaplamalar yapılır. Basınç kaybı, hız faktörleri çok önemli detaylardır. Tesisat elemanlarının belirlenmesinde, bu detaylar başı çeker.

     Loft Enerji A.Ş. olarak, Ankara lokasyonlu firmamız ile doğalgaz topraklama ölçümü işlerinizi yapıyoruz. Yıllardır tecrübesine ve kalitesine güvenen firmamız, uzman ekibimiz ile her an yanınızda.

     Doğalgaz tesisatı ciddi bir iştir. Bu iş büyük bir özenle yapılmalıdır. Özensiz yapılan doğalgaz tesisatı işi, insan sağlığını tehdit eder. Bilindiği gibi doğalgaz, tehlikeli bir gazdır. Son kullanıcıya doğalgaz verirken, her aşamada çok dikkatli olunmalıdır. Son kullanıcının kullanacağı gaz sonuçta son kullanıcının bulunduğu mahalleye de ulaşır. Burada bulunan tesisatlara da çok dikkat etmek gereklidir. Kısacası, doğalgazın çıkarıldığı yerden itibaren, büyük bir dikkat ve uyulması gereken kurallara dikkat edilerek işlemler gerçekleştirilmelidir.

LOF Enerji A.Ş. ailesi olarak, doğalgaz topraklama işlemlerinizi büyük bir titizlik ile gerçekleştiriyoruz. Bünyemizde bulunan tecrübeli personeller, her detayı düşünerek, sizleri bilgilendiriyor.

LOFT Enerji A.Ş. İletişim Bilgileri:

Adres: İvedik Osb Mahallesi 1398 Sokak Loft Plaza No: 3 Yenimahalle – ANKARA

E-Mail: bilgi@loftenerji.com.tr

Telefon: 0312 394 07 40

 

Etiketler