Ankara Zayıf Akım Sistemleri

16.08.2020

LOFT Enerji A.Ş. olarak, Ankara merkezli firmamız, zayıf akım sistemleri işlerinde yılların verdiği tecrübesi ile sizlerin yanında.

Zayıf Akım Sistemleri Hakkında:

zayıf akım sistemleri, en temel tanımı ile: Yapıların içerisinde bulunan iletişimi ve bilgi akışını yöneten sistemlerdir. Zayıf akım sistemleri, yapıların çok önemli parçalarıdır. Binalarda bulunan telefon, zil sistemi, internet sistemi, alarm sistemi gibi düşük gerilim ile çalışan yapılar, zayıf akım sistemleridir.

Adı üzerinde zayıf akım sistemleri üzerinden az akım geçer.

zayıf akım sistemleri 12 Volt, 15 Volt gibi akımlar ile çalışır.

Son zamanlarda daha da çok kullanılan akıllı ev sistemleri, güvenlik kamera sistemleri, hırsız alarm sistemleri, iş yeri girişinde bulunan geçiş kontrol sistemleri, seslendirme sistemi, telefon sistemi gibi sistemler, zayıf akım sistemlerine verebileceğimiz bazı örneklerdir.

zayıf akım sistemlerine duyulan ihtiyaç, gün geçtikçe daha da çok artmıştır.

Örneğin geçmiş senelerde binalardaki zil sistemleri, bina girişinde bulunan butona basılıp, evde zil sesi duyulması ile gerçekleşirken, şimdilerde daha da kapsamlı oldu. Artık kamera sistemi de bu sisteme entegre oldu. Buna benzer çok sayıda örnek verebiliriz.

İş yerlerine girişte bulunan kartlı sistemler, parmak izi sistemleri de buna örnektir.

zayıf akım sistemlerinin bu kadar önemli olduğu günümüzde, bu işi çok iyi yapan firmamıza güvenebilirsiniz. Bu konuda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

LOFT Enerji A.Ş. İletişim Bilgileri:

Adres: İvedik Osb Mahallesi 1398 Sokak Loft Plaza No: 3 Yenimahalle – ANKARA

E-Mail: bilgi@loftenerji.com.tr

Telefon: 0312 394 07 40

Etiketler